Štrbské pleso zhyzdí vyhlídková věž

Na Štrbském plese má vyrůst nová atrakce: mohutná vyhlídková věž. Ochranáři jí dalí zelenou. Investor slibuje, že zásahy do přírody budou minimální 

Štrbské pleso zhyzdí vyhlídková věž
  • BuhViKam.cz
  • 02.09.2019
  • 6667

Na Štrbském plese už měsíc probíhá stavba nové turistické atrakce ve Vysokých Tatrách. Jde o masívní vyhlídkovou věž s obchody. Atrakci buduje stavební společnost Taros Nova z Rožnova pod Radhoštěm, která se specializuje na dřevěnné lepené konstrukce. Investorem tatranské vyhlídkové věže je popradská společnost High Tatras Tower. 

Vizualizace nové atrakce do panoramatu Štrbského plesa

Výstavba vyhlídkové věže na Štrbském plesu

Zdroj: hnonline.sk, Foto: HN/Marek Nemec

Líbil se Ti článek?
Sdílej ho přátelům
0 komentářů

Cestovat a levně? Je to vůbec možné?

Kdo by nechtěl strávit letní dovolenou na nějakém krásném a neznámém místě? Hodně z nás určitě sní o různých koutech světa, které by chtěl navštívit, ale dát za dovolenou dvě stě tisíc není zrovna možnost úplně pro každého. Dnešní doba totiž skýtá mnohé příležitosti, jak cestovat za minimální peníze. Proč tedy zbytečně utrácet, když stejnou parádu, a kolikrát ještě větší, si můžeme užít za zlomek ceny?

Cestovat a levně? Je to vůbec možné?

Nechte se okouzlit národním parkem Les Calanques na jihu Francie

Les Calanques je jediný národní park v Středomoří, který zahrnuje jak pozemní, ostrovní tak i mořskou část. Rozkládá se na 3 územích – Marseille a přilehlé ostrovy, Cassis a La Ciotat. Biodiverzita NP čítá 140 chráněných suchozemských a živočišných druhů a 60 mořských druhů.

Nechte se okouzlit národním parkem Les Calanques na jihu Francie

Aktivity kolem Lago di Garda

Lago di Garda, místo, které je hojně navštěvované turisty. Není se čemu divit, levné letenky do Milána k tomu přímo vybízejí. Z Milána se na Gardu dostane v klidu vlakem. Chcete-li jet autem, protože máte spoustu sportovního vybavení, z Prahy se tam dostanete přibližně za 7 hodin. Aktivit, které se tu dají dělat, je nespočet. Hory, jezero, kola, zábavné parky nebo památky. Kterou aktivitu si zvolíte vy, anebo od každého něco?

Aktivity kolem Lago di Garda