Nejpopulárnější destinace sexuálního turismu

Do zahraničí se nejezdí jen za prací a dovolenou, ale také za sexem. Sexuální turismus kvete hned v několika zemích. Přečtěte si, jaké jsou nejčastější země, kam se za těmito praktikami jezdí.

Nejpopulárnější destinace sexuálního turismu
  • BuhViKam.cz
  • 19.05.2019
  • 4763

Thajsko

Není se čemu divit, že je Thajsko v sexuálním turismu na prvním místě. Každý rok sem míří tisíce turistů a radovánkám se neoddávají jen muži, ale také ženy. Prostituce v Thajsku má své kořeny až ve starověké Indii a Číně. Novodobá podoba se rozvinula především s příchodem amerických vojáků a přílivem zahraničních turistů. V této oblasti pracuje téměř tři miliony Thajek a Thajců především z chudších poměrů. Hlavními sexuálními centry v Thajsku jsou Bangkok a Pattaya. Na obou místech najdete množství klubů a sexbarů, kde uvidíte nejednu show.

Brazílie

Karneval v Riu de Janeiru a horké Jihoameričanky, to znamená spotřebu miliony kondomů za pět dnů. Stačí se podívat na nějakou upoutávku na karneval a všude vidíte nahá lidská těla a spoustu erotiky. Karneval v Riu je považován za největší orgie planety a nejspíš nebude pro každého. Dokonce i samotný starosta města tento karneval odmítl zahájit. Podobná sex destinace je Argentina a její hlavní město Buenos Aires

Kuba

Kdo by neznal kubánský národní tanec Salsu, tanec doslova tělo na tělo? Kubánci vás při tanci začnou téměř svlékat, není pro to divu, že průměrný muž tu má až tři sta žen ročně. Ale i Kubánky jsou při tanci pěkně žhavé. Sex je zde přirozená věc, za kterou se nikdo nestydí. Neznamená to ovšem, že by ženy chodily vyzývavě oblečeny a muži vás svlékali očima. Pro turisty vyhledávající sex bude nejzajímavějšími místy Havana a Santiago de Cuba.

Ukrajina

Řekli byste, že Ukrajina se může řadit mezi sexuální destinace? Ano, může. Ukrajina má totiž image velice levné chudé země s krásnými nenáročnými dívkami a počet návštěvníků každý rok stoupá. Podniky, kde si můžete opatřit dívku, nejsou jen ve velkým městech, ale řada jich vznikla v menších městech. Prostitucí se tu živí převážně studenty, které tak řeší svoji nelichotivou ekonomickou situaci.  

Tunis

Asi není novinkou, že spoustu žen se vydává za sexuální turistikou právě do Tunisu. Jen Češek tam vyrazí podle statistik přibližně 3 tis. ročně. Podobně je na tom Egypt. Muži jsou zde pozorní, neboť sexu se jim dostává svých budoucích manželek až po svatbě. Ženy by si ale měly dát pozor na sladké řečičky Tunisanů, kteří se chtějí jen nechat vydržovat příp. dostat s pomocí ženy do bohaté Evropy.   

Indie

V Indii je možné asi úplně všechno. V zemi se stamiliony chudých se snaží rychle a snadno vydělat kde kdo, prostituce tu kvete na každém rohu. A věřte kolikrát to není příjemný pohled. Mezi prostitutkami tu najdete i malé děti. Chudí sedláci je prodávají pasákům, protože je nedokážou uživit.

Líbil se Ti článek?
Sdílej ho přátelům
0 komentářů

Štrbské pleso zhyzdí vyhlídková věž

Na Štrbském plese má vyrůst nová atrakce: mohutná vyhlídková věž. Ochranáři jí dalí zelenou. Investor slibuje, že zásahy do přírody budou minimální 

Štrbské pleso zhyzdí vyhlídková věž

Cestovat a levně? Je to vůbec možné?

Kdo by nechtěl strávit letní dovolenou na nějakém krásném a neznámém místě? Hodně z nás určitě sní o různých koutech světa, které by chtěl navštívit, ale dát za dovolenou dvě stě tisíc není zrovna možnost úplně pro každého. Dnešní doba totiž skýtá mnohé příležitosti, jak cestovat za minimální peníze. Proč tedy zbytečně utrácet, když stejnou parádu, a kolikrát ještě větší, si můžeme užít za zlomek ceny?

Cestovat a levně? Je to vůbec možné?

Nechte se okouzlit národním parkem Les Calanques na jihu Francie

Les Calanques je jediný národní park v Středomoří, který zahrnuje jak pozemní, ostrovní tak i mořskou část. Rozkládá se na 3 územích – Marseille a přilehlé ostrovy, Cassis a La Ciotat. Biodiverzita NP čítá 140 chráněných suchozemských a živočišných druhů a 60 mořských druhů.

Nechte se okouzlit národním parkem Les Calanques na jihu Francie

Aktivity kolem Lago di Garda

Lago di Garda, místo, které je hojně navštěvované turisty. Není se čemu divit, levné letenky do Milána k tomu přímo vybízejí. Z Milána se na Gardu dostane v klidu vlakem. Chcete-li jet autem, protože máte spoustu sportovního vybavení, z Prahy se tam dostanete přibližně za 7 hodin. Aktivit, které se tu dají dělat, je nespočet. Hory, jezero, kola, zábavné parky nebo památky. Kterou aktivitu si zvolíte vy, anebo od každého něco?

Aktivity kolem Lago di Garda